Liam Maher przedawkował heroinę


Przyczyną śmierci Liama Mahera, wokalisty grupy Flowered Up, było przedawkowanie heroiny.

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Just Breathe" zespołu Pearl Jam! Nowy klip amerykańskiej grupy ma dzisiaj (17 listopada) swoją światową premierę! Na dwa koncerty przyjeżdża do Polski słynny gitarzysta rockowy Richie Kotzen. Amerykański muzyk zagra w Katowicach (Mega Club, niedziela, 22 listopada) i Warszawie (Progresja, wtorek, 24 listopada). Formacja Cannibal Corpse zaprezentowała nowy klip. Nagranie dostępne jest już w sieci.Grupa Bayer Full przygotowała nowy utwór, zatytułowany "Serce daj". Piosenki można posłuchać w Onet.pl. Aktorka Emmanuelle Seigner śpiewa w duecie ze swoim mężem Romanem Polańskim na nowej płycie. Jeden z utworów, nieco frywolny, jest - jak mówi Seigner - miłosnym prezentem dla męża. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów zakończyła postępowanie z doniesienia Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, według którego piosenkarka Dorota 'Doda' Rabczewska, mówiąc o Biblii w niedawnych wywiadach prasowych, obraziła uczucia religijne.

Album Susan Boyle po raz drugi z rzędu znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie.

Od kilku dni australijska piosenkarka Kylie Minogue trzymała fanów w niepewności, tajemniczo zapowiadając na wtorek (20 kwietnia) ważny komunikat. DJ i producent Marco V prezentuje finalną część swojego nowego materiału. Album "Propaganda Part 2" od 7 grudnia dostępny w sklepach na terenie całego kraju.

Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli w czwartek, 18 marca, apelację, w której ponownie domagają się od amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości zaocznego ogłoszenia wyroku w głośnej sprawie. Suzanne Vega wystąpi w czerwcu na trzech koncertach w Polsce. Artystka odwiedzi Kołobrzeg, Olsztyn i Wrocław. Ruszyła strona internetowa jednego z najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2010 roku - "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha.Poznaliśmy kolejnych polskich wykonawców, którzy zaprezentują się na tegorocznej odsłonie Open'er Festival w Gdyni (1-4 lipca). Francuski piosenkarz Johnny Hallyday zaapelował, by "zostawiono w spokoju" reżysera Romana Polańskiego, zatrzymanego w Szwajcarii za przestępstwo seksualne popełnione w Stanach Zjednoczonych ponad 30 lat temu. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć już teledysk do utworu "IHNFSA" brytyjskiej postrockowej grupy Kyte. Jej album "Dead Waves" zapowiadany jest jako "jedna z najbardziej klimatycznych premier" tego roku.

Paltrow żoną... Kidman


Gwyneth Paltrow dołączyła do obsady filmu "The Danish Girl", w którym wystąpi u boku Nicole Kidman - poinformował magazyn "Variety".

Slipknot: Dlaczego zmarł basista?


Badania toksykologiczne wykazały, że przyczyną śmierci basisty Slipknot Paula Graya było przedawkowanie morfiny.

Neaera w studiu


Niemiecka grupa Neaera nagrywa właśnie swój nowy album "Forging The Eclipse".

Fotosy ze 120 polskich filmów na wystawie w Jarocinie


Fotosy ze 120 polskich filmów zrealizowanych na przestrzeni stulecia można od środy oglądać przed ratuszem w Jarocinie (Wielkopolska) na ekspozycji pt. "100 lat polskiej kinematografii".

Suknia Hayek sprzedana


Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn.

pod warunkiem chcesz buszować po sklepach tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie plus inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to wciąż gwarancja na wypłacalny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich wzorem na przypadek Szwaby czy Wielka Brytania. Na pewno znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów.

przewozy autokarowe

Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja i pełne opinia udanej podróży. Przedtem tudzież w takim razie kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowejeśli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku środku Europie oraz inwertor logiczna tylko. Nasze bilety autokarowe to zawżdy gwarancja na solidny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Pod warunkiem chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku kilka minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rajch azali Wielka Brytania. Na silnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja oraz pełne przeświadczenie udanej podróży. Wcześniej zaś wtedy kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe