Liam Maher przedawkował heroinę


Przyczyną śmierci Liama Mahera, wokalisty grupy Flowered Up, było przedawkowanie heroiny.

Basista Gregory Pianka zmarł ugodzony nożem podczas bójki w barze w Pensylwanii. Wybitny historyk, sekretarz generalny Polskiej Akademii Umiejętności prof. Jerzy Wyrozumski skończył 80 lat. Jak sam mówi, by badać przeszłość, potrzeba wytrwałości i serca. 12 piosenek o miłości, tańcu, seksie, alkoholu, pieniądzach, zdradzie, nienawiści i morderstwie - tak nową płytę "Starsi grubsi bogatsi" zapowiadają muzycy szczecińskiej grupy Vespa.Wciąż nie wiadomo, kto będzie reprezentował Ukrainę na tegorocznej Eurowizji. Zorganizowane ponownie preselekcje wygrała piosenka Alyoshy, która łamie wymogi regulaminu. Fotografie prawie 200 krzyży, znajdujących się w różnych miejscach od Golgoty przez Strasburg po Wyspy Sołowieckie, znalazły się w albumie "Europa krzyżem bogata". Autorem zdjęć jest Adam Bujak, o atakach na krzyż i jego obronie pisze kard. Stanisław Nagy. Ustalona została ostateczna kolejność w jakiej będą prezentować się wykonawcy na tegorocznym Breakout Festiwalu (Cieszanów, pow. lubaczowski, woj. podkarpackie, 20-22 sierpnia).

Mur, przez który skakał Wałęsa, i jego dawny warsztat pracy budzą największe emocje wśród turystów, którzy podróżują przez niedostępne dotychczas dla zwiedzających tereny Stoczni Gdańsk. Sprowadzony do stoczni przez miasto autobus będzie kursował do końca sierpnia.

Muzycy szwedzkiej grupy Soilwork pracują w pocie czoła nad nowym albumem "The Panic Broadcast". W czwartek 17 czerwca o godzinie 20. w Księgarni Hiszpańskiej ( Małym Rynek 4, Krakowie), odbędzie się spotkanie z Adamem Ubertowskim, autorem kryminału "Inspektor Van Graaf", który rozgrywa się we współczesnym Sopocie.

Natalie Portman zagra główną rolę w filmie "Pride and Prejudice and Zombies", będącym ekranizacją powieści Setha Grahame-Smitha. Christoph Waltz dołączył do obsady filmu "Water for Elephants". Już od 12 marca na ekranach naszych kin film "Beats of Freedom – zew wolności" - opowieść o muzyce i buntownikach Polski lat 80. Niepokorni i wyzwoleni - tacy byli wówczas dzisiejsi rodzice. Dla tego pokolenia muzyka była czymś więcej, niż tylko rozrywką. Nie musieli działać w opozycji, żeby pokazać, że stoją obok systemu.Emma Stone dołączy do obsady filmu "Crazy, Stupid Love". Ze względu na finansowy sukces obrazu "This Is It", film o ostatnich dniach Michaela Jacksona wyświetlany będzie dłużej. Muzycy z Kaiser Chiefs ujawnili szczegóły współpracy z zespołem Green Day. Podczas koncertów, twórcy słynnego "American Idiot" lubią podobno pożartować z towarzyszących im artystów.

Powstanie film o Tigerze Woodsie


Hollywoodzcy producenci chcą nakręcić film Tigerze Woodsie.

"Mam talent!": sprawdźcie, jak głosowali telewidzowie!


Marcin Prokop i Szymon Hołownia podczas trwania programu ogłosili werdykt głosowania SMS-owego. Pierwszy odcinek półfinałowy wygrał duet gimnastyczek Jadzia Peszko i Dominika Drewniak, które automatycznie awansowały do wielkiego finału. Na miejscu drugim uplasował się Kaczorex, a na trzecim - Mateusz Dembek. Zobaczcie, jak procentowo rozkładały się głosy telewidzów.

Imprezowo we Wrocławiu


W sobotę (27 marca) Wytwórnią Filmów Fabularnych we Wrocławiu zawładną połamane dźwięki spod znaku drum'n'bass i dubstepu.

Hitowy girlsband, Chylińska i...


Brytyjskie, kobiece trio Sugababes będzie największą gwiazdą gali z okazji 20-lecia stacji RMF FM. Impreza odbędzie się w sobotę, 27 lutego, o godz. 20 w Teatrze Polskim w Warszawie.

Posłuchaj singla Iowa Super Soccer


15 marca 2010 roku grupa Iowa Super Soccer wyda nakładem Gusstaff Records album "Stories Without Happy Ending". Zespół zaprezentował pierwsze nagranie z zestawu.

pod warunkiem chcesz buszować po sklepach tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie plus inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to wciąż gwarancja na wypłacalny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich wzorem na przypadek Szwaby czy Wielka Brytania. Na pewno znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów.

przewozy autokarowe

Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja i pełne opinia udanej podróży. Przedtem tudzież w takim razie kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowejeśli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku środku Europie oraz inwertor logiczna tylko. Nasze bilety autokarowe to zawżdy gwarancja na solidny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Pod warunkiem chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku kilka minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rajch azali Wielka Brytania. Na silnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja oraz pełne przeświadczenie udanej podróży. Wcześniej zaś wtedy kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe