Brazylijski snajper na celowniku czołowej ekipy Primera Division


Działacze Sevilli spodziewają się w następnym tygodniu wizyty agenta i brata Brazylijczyka Freda. Hiszpanie są gotowi do rozmów, które mają zakończyć się pozyskaniem 25-letniego zawodnika.

Niemiecka niespodzianka, świetny trening Kubicy, pogrom nowicjuszy


Niemiec Adrian Sutil z Force India był najszybszy podczas pierwszego treningu na torze Sakhir w Bahrajnie. Piątkowe zmagania inaugurują nowy sezon F1. Robert Kubica uplasował się na trzeciej pozycji.

Tajner: nie chcę przytaczać nazwisk osób, które zostały "ukrzyżowane"


Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner przeciwny jest ferowaniu jakichkolwiek wyroków, w związku ze sprawą stosowania w Vancouver przez Kornelię Marek dopingu, do czasu wyjaśnienia wszystkich możliwych okoliczności. Tajner zapowiedział także, że w środę przed Komisją Dyscyplinarną staną zarówno biegaczka, jak i jej fizjoterapeuta.

Trener Barcelony: zagraliśmy dobry mecz


Josep Guardiola, trener Barcelony, powiedział na konferencji prasowej po przegranym meczu z Rubinem Kazań 1:2 w Lidze Mistrzów, że jego drużyna zagrała dobre spotkanie. Był nawet zadowolony ze stylu, jaki pokazali jego podopieczni.

Kanadyjczycy na piłkę piór nie marnują


Gdyby to był mecz hokeja na lodzie, to w biurze prasowym kilka godzin przed rozpoczęciem gry pracowałoby co najmniej 30-40 dziennikarzy kanadyjskich - mówi rzecznik naszych środowych rywali, Dominic Martin. W Bydgoszczy gramy z Kanadyjczykami w piłkę nożną, więc akredytowanych dziennikarzy spod znaku "Klonowego Liścia" brak.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>