Po pogromie z Lechem Polonia zapłaci gigantyczną karę?


Nawet 12 milionów złotych może kosztować warszawską Polonię niedzielny mecz ekstraklasy z Lechem Poznań (0-3). To najwyższa możliwa kara za reklamę hazardu na stadionie.

Brytyjczycy 30 lat czekali na złoty medal


Trzydzieści lat czekała Wielka Brytania na złoty medal zimowych igrzysk olimpijskich. W piątek w rywalizacji skeletonistek na torze w Whistler triumfowała Amy Williams. Drugie i trzecie miejsce zajęły Niemki - Kerstin Szymkowiak i Anja Huber.

Białoruś: "Bardzo delikatna" rewizja w Domu Polskim


W Domu Polskim w Iwieńcu na Białorusi odbyła się w poniedziałek rewizja z udziałem przedstawicieli resortu spraw wewnętrznych i wydziału finansowego Komitetu Kontroli Państwowej - powiedziała dyrektorka Domu Teresa Sobol. Dom Polski w Iwieńcu jest jednym z trzech pozostających jeszcze w rękach Związku Polaków na Białorusi (ZPB) kierowanego przez Andżelikę Borys.

LeShawn Merritt przyłapany na stosowaniu dopingu


Mistrz olimpijski w biegu na 400 metrów Amerykanin LeShawn Merritt został tymczasowo zawieszony, po tym jak w jego organizmie wykryto niedozwolony środek. Lekkoatleta zażywał lek na potencję, który zawierał zakazane przez WADA składniki.

Dariusz Jackiewicz odchodzi z Zagłębia Lubin


Dariusz Jackiewicz definitywnie żegna się z Zagłębiem Lubin. Popularny "Johny" rozwiązał swoją umowę z naszym klubem za porozumieniem stron. W Lubinie Jackiewicz występował od sezonu 2004/05, a w meczu z Legią w Warszawie, decydującym o mistrzowskim tytule dla Zagłębia, wyprowadził zespół na murawę w charakterze jego kapitana.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>