Poseł PO ujawnia założenia "rewolucji" w sądach


Duet ministrów Czumy i Czai, czyli: Czu-Cza, okazuje się bardzo sprawny i skuteczny. Przygotowana przez nich reforma wymiaru sprawiedliwości to prawdziwa rewolucja – jeśli wejdzie w życie w przygotowanej postaci" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot. Poseł PO opisuje założenia zmian w polskim sądownictwie.

Rozpoczął się proces b. działaczy Samoobrony


Przed Sądem Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczął się proces b. posła Samoobrony Waldemara Borczyka oraz Anety K. Oboje oskarżeni są o przywłaszczenie partyjnych pieniędzy Samoobrony.

"Fakty" TVN: tak uciążliwej zimy nie było od lat


Tysiące domów bez prądu, zasypane, śliskie i niebezpieczne drogi, sparaliżowana kolej – tak uciążliwej zimy nie było od lat - "Fakty" TVN.

W piątek o północy początek ciszy wyborczej


Do zakończenia kampanii wyborczej zostały jeszcze trzy dni. W piątek 18 czerwca o północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do godz. 20 w niedzielę, kiedy zakończy się głosowanie.

MS o reformie sądów: potrzebne są dalsze konsultacje


Decyzje w sprawie losów projektu zmian w Prawie o ustroju sądów powszechnych zapadną dopiero po zakończeniu dalszych konsultacji i rozmów z sędziami - poinformowało Ministerstwo Sprawiedliwości.

znalezionych: 25435, strona 7 z 5087
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>