Mieszkańcy UE chcą leczyć się w Polsce


"Parkiet": Mieszkańcy Unii Europejskiej chcą się leczyć w Polsce. Nie tylko prywatnie, lecz także bezgotówkowo w publicznych szpitalach i lecznicach, w ramach unijnego systemu zabezpieczenia.

"Popiełuszko stróżem granicy między dobrem a złem"


Ks. Jerzy Popiełuszko jest stróżem granicy między dobrem a złem - napisał metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz w liście wielkopostnym przed beatyfikacją kapelana Solidarności, która odbędzie się 6 czerwca w Warszawie.

Tragiczny bilans nocnych pożarów w kraju


Aż siedem osób zginęło podczas pożarów, do których doszło w kraju w nocy. Według strażaków ten tragiczny bilans to efekt niekontrolowania przez wielu Polaków instalacji grzewczych i nieprzestrzegania zasad obchodzenia się m.in. z piecykami elektrycznymi.

"Rozumiemy apel rodzin ofiar, ale to nie my jesteśmy jego adresatami"


Zrozumienie dla apelu rodzin ofiar tragedii smoleńskiej o niewykorzystywanie polityczne żałoby deklarują przedstawiciele sztabów wyborczych kandydatów na prezydenta, z którymi rozmawiała PAP. Zastrzegają przy tym, że to nie oni są adresatami apelu.

Rosjanie nie zdobyli tajnych informacji


Żaden z dowódców wojskowych, którzy zginęli w katastrofie samolotu prezydenckiego, nie miał przy sobie urządzeń umożliwiających gromadzenie lub przetwarzanie informacji niejawnych. W samolocie nie było też wojskowych materiałów kryptograficznych - zapewnia Służba Kontrwywiadu Wojskowego. To reakcja na medialne doniesienia, że Rosjanie mogli mieć dostęp do nośników danych.

znalezionych: 25435, strona 17 z 5087
<<<  -  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  -  >>>