Książę Karol w polskich meczetach? Nieoficjalnie


Ambasada Brytyjska w Polsce nie potwierdza spekulacji prasowych o planowanej wizycie w podlaskiem następcy brytyjskiego tronu księcia Karola z małżonką. Nieoficjalnie ze źródeł zbliżonych do władz w regionie wynika jednak, że taka wizyta może być przygotowywana. Miałoby do niej dojść w ciągu kilku tygodni.

"Fakty" TVN: Tusk wskazał największy sukces


- Na "mocną czwórkę" dwa lata działania swojego rządu ocenił premier Donald Tusk. Szef rządu powiedział w "Faktach" TVN, że sukcesem Polski, a więc także jego gabinetu jest fakt, że kryzys nie dotknął naszego kraju.

Afgańczycy zatrzymani na polskiej granicy


Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku ustala, skąd wzięli się w Polsce dwaj Afgańczycy, którzy podając się za Łotyszy, próbowali przedostać się promem do Szwecji.

Piłkarski szał w Afryce


"Polska The Times": Centrum Johannesburga. Nikogo nie dziwi, że sklepy i restauracje przystrojone są ozdobami spod znaku mundialu. Podobnie jak banki i inne publiczne instytucje w RPA. Ale gdy widzimy katolicki kościół, a nad jego wejściem wywieszone flagi uczestników mistrzostw świata, nie mamy już wątpliwości, że Afryka zachorowała. Na futbol - pisze gazeta.

PiS ma nowego wiceszefa


W sobotę rada polityczna Prawa i Sprawiedliwości wybrała Przemysława Gosiewskiego na wiceprezesa partii. Przeciw jego wyborowi byli nieliczni.

znalezionych: 25435, strona 15 z 5087
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>